/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نرگس

به همین ترتیبی که نوشتید اهمیت دارند

niloo0oo & arezoo0oo

هر كدومش واسه يه ازدواج موفق لازمه ولي فكر ميكنم اخلاق و موقعيت شغلي مهمتره

مهدیس

برای ازدواج موفق همش مهمه....مثلا اگه طرف میلیاردر هم باشه[ابرو] و از نظر اخلاقی در حد زیر صفر باشه که زندگی رو برات زهر میکنه... اگر هم از نظر اخلاقی تکمیل باشه ولی موقعیت شغلیش در حد زیر خط فقر باشه...بازم یه روز بشه تحمل کرد دو روز بشه....اصلا دخترای نازنازی امروزی میتونن فقر رو تحمل کنن؟؟!بعید میدونم...[متفکر]

مامان نازدونه ها

همه موارد مهمند اما از نظر من موقعیت خانوادگی واخلاق میتونه در اولویت باشه نسبت به بقیه موارد[لبخند]

مهدیس

از یه روانشناسی شنیدم که میگفت: معیارتون برای ازدواج: تحصیلات و ثروت نباشه چون دوتاشون اکتسابیه و در طول زندگی امکانش هست که فرد ثروتی کسب کنه و یا ادامه تحصیل بده..ملاک رو بر خانواده و اخلاق فرد بذارین....

Persian Friends

شناخت از خصوصيات خود فرد و خانواده و فاميل اش! اينها بخش زيادي از انتخاب ها را شامل مي شود!

Persian Friends

زن و شوهر يك سال بعد از ازدواج به زيبايي صورت يكديگر فكر نمي كنند، بلكه هر دو متوجه اخلاق و رفتار هم مي شوند. (اسمايلز) وقتي از اخلاق يك فرد سر در نمي آوري به دوستانش نگاه كن. (مثل ژاپني) با كمي عقل، اندكي گذشت و مقداري اخلاق خوب خوشبخت ترين فرد دنيا خواهيد بود. (ويليام سامرست موام) انجام وظيفه، عالي ترين مقصد و منظور زندگي و اخلاق است و زندگي انسان در مركز دايره وظايف عمومي قرار گرفته است. (اسمايلز) به كمك ارزش هاي والاي انساني و ارتباط دادن آنها با اخلاق پسنديده، مي توان عادتهاي ناپسند را ترك كرد. (آنتوني رابينز) نزديكي و ارتباط با اخلاق مردم، موجب اطمينان از گزند آنان مي‌باشد. امام علي (ع) فرزندان خود را گرامي داشته و به آنها اخلاق پسنديده بياموزيد. حضرت محمد (ص) (با توجّه و متناسب) با اخلاق مردم، با آنها رابطه داشته باشيد و با اعمال بدشان با آنها مخالفت كنيد. حضرت محمد (ص)

Persian Friends

ازدواج در حقيقت پيونديست كه از درختي به درخت ديگر بزنند؛ اگر خوب گرفت، هر دو بارور مي شوند و اگر بد شد، هر دو خشك مي شوند. (سعيد نفيسي)

پری

موقعیت اخلاقی از همه مهمتره[لبخند]

persian friends

توانایی لازمه حیات هست! تدوام آن! در هر کاری آدم باید توانایی اش رو داشته باشد! ازدواج! درس! کار! فرزند داشتن! و...! توانایی لازم رو داری! توانایی در کنار اخلاق مفید هست!