/ 84 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Persian Friends

یکی از مصادیق حقوق بشر: یعنی توهین نکردن به هر قوم و نژاد و زبانی! چه عرب باشد یا فارس... مجرم باشد یا نه! مجرم باید بوسیله قانون و نظام خلقت مجازات شود! امثال گروه جند الشیطان! که سر کرده تروریست آن در شهر خودم جنایت ها مرتکب شد بنام اسلام،با هدف تفرقه بین مردم! اگر شما هم در شهر من بودید و کشته شدن مردم را با بمب گذاری دیده بودید و سر بریدن انسانها! نماز می خواند و بعد از نماز سر انسانها رو با خوشحالی و ذکر خدا می بریدند! تنها یک مزدور خود فروخته بود! که عقل و دینش! برای اهداف شیطانی توسط سران فتنه برنامه ریزی شده بود! در شهر من بودید می دانستید مردم بحرین چه ظلمی تحمل می کنند! مردم فلسطین،یمن،مصر،لیبی،عراق،افغانستان... توسط سران مزدور خود بخاطر اهداف سران فتنه آمریکا و صهیونیست ... چه رنجها می کشند و تحمل می کنند! سران فتنه تنها منافع استعماری خود را در طول تاریخ دنبال کرده اند!

Persian Friends

تحمل کردیم در شهر خودم و تن به فتنه تفرقه ندادیم شکر خدا! کشته دادیم در این راه! مسجد جامع زاهدان! تاسوکی زابل! شهدای محرم چابهار! شهدای فارس و بلوچ در حادثه تروریستی ایرانشهر! ... 8 سال جنگ تحمل کردیم بخاطر این سران فتنه! همین عربستان که بن لادن از آنجا بود! پولهای زیادی بخاطر اهداف شیطانی در کشورهای مسلمان خرج می کند! بخاطر اینکه ارزش دین و انسانیت با خرافات جایگزین کند! مثلا در پاکستان و مدارس به اصطلاح دینی! دین روشی مناسب برای تکامل زندگی انسان است! نه ابزار سلطه و قدرت طلبی! حالا حمایت می کنند از جنایت سران فتنه و مزدورانی امثال خودش! ریختن خون هر انسانی بدون اجرای حقوق بشر جرم و از انسانیت به دور هست حالا چه شیعه باشد چه سنی یا مسلمان و غیر مسلمان! انسان هستند! هتک حرمت به ناموس انسان! کجای دین اسلام آمده است! سران مزدور خودشان رو مسلمان می داند! تاوان بدی و بدکار را خدا در همین دینا می دهد! صبر و تحمل و مقاومت و آگاهی! حفوق بشر یعنی برقراری عدالت!

Persian Friends

دیدار تیم‌های فوتبال ملوان بندرانزلی و پرسپولیس در چارچوب مرحله برگشت از فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور در حالی با برتری یک بر صفر تیم فوتبال ملوان به پایان رسید که تیم فوتبال پرسپولیس در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل حریفش با پیروزی 4 بر 3 به قهرمانی بیست و چهارمین دوره این مسابقات دست یافت.

نسترن

البته این از نظر من زیر پا گذاشتن حقوق بشر به شمار میاد.چون هر چه قدرم لباسشون مشکل داشته باشه اونا حق نداشتن تیم ایران رو که اون همه زحمت کشیده بود از بازی ها حذف کنن.[قهر]

در امتداد زندگی

سلام تشکر ... اون سایتی که آدرس دادید رفتم و عکسها و مطالب رو دیدم.متاسفم برای این قوانین غیر حقوقی و ادمهایی که تابع اون هستند. ضمنا خوشحالم که تیم علی دایی عزیز هم به قهرمانی دست پیدا کرد.

حامد

از علی آموز اخلاص عمل [گل][گل][گل]

الهه

بهترینشون همون صداقت بود.شاید کلیشه ای باشه ولی چیزی جز واقعیت نیست.راستی آپم

نسترن

با آخرین اخبار و مصاحبه های سپیده دم منتظرتم.[گل]

دریا

یاد گرفتم باید درست زندگی کرد تا بتونی به موفقیت برسی شاید به خیلی از خواسته هات نرسی ولی تهش میبینی به خیلی چیزای بهتر رسیدی